Вимірювач імітансу НМ8118 є вимірювачем лабораторного типу. Прилад контролює параметри і тестує пасивні компоненти електронних схем, а також визначає реальні характеристики різних систем і пристроїв.

LCR-метр HM8118 використовується як в складі автоматизованих вимірювальних систем і тестових виробничих установок з комп'ютерним або дистанційним управлінням, так і в «автономному» режимі, як окремий вимірювач, керований вручну.

Вимірювальні можливості

На відміну від бюджетних LCR-метрів, Rohde & Schwarz HM8118 забезпечує не тільки вимірювання індуктивності, ємності, і активного опору, а й розрахунок таких параметрів, як тангенс кута втрат, добротність, фазовий зсув, комплексні значення імпедансу, реактивна і повна провідність тощо.

Розширення вимірювальних можливостей приладу досягається за рахунок функції програмування тестового сигналу: завдання частоти, величини струму і напруги зсуву, а також підключення зовнішнього джерела живлення. За рахунок цього LCR-метр HM8118 може використовуватися для тестування індукційних пристроїв на різних частотах, а також перевірки електролітичних та інших конденсаторів з робочою напругою до 40 В. Перевіряючи трансформатори повітряного типу, а також зі сталевим або феритовим сердечником, ви можете додатково фіксувати взаємну індуктивність, обчислювати співвідношення витків, визначати наявність міжвиткових замикань, витоку тощо.

Висока ефективність моделі Rohde & Schwarz HM8118 забезпечується за рахунок наявності послідовного і паралельного режимів роботи, з одночасним виміром декількох параметрів. При цьому на РК дисплеї, крім отриманих результатів, також відображаються вимірювальні функції, частота і рівень тестового сигналу, робочий діапазон і одиниці вимірювань, і інші параметри, що фіксують поточний стан приладу. Це забезпечує високу інформативність і знижує трудомісткість робіт: вам не потрібно робити будь-які перемикання для перегляду потрібних показників.

Функціональні особливості

Універсальність Rohde & Schwarz HM8118 забезпечується за рахунок:

  • широкого частотного діапазону (20 Гц - 200 кГц) - ви можете тестувати різнотипні пристрої побутового, зв'язкового, авіаційного, військового та іншого призначення, промислової електроніки і т.п.;
  • високій швидкості виконання вимірювань - динаміка процесів фіксується більш ефективно;
  • різнотипних інтерфейсів - ви можете тестувати пристрої різних класів, включаючи нестандартні. Стаціонарний блок для підключення SMD-компонентів і набір кабелів з роз'ємами Кельвіна поставляються в комплекті.

Для забезпечення можливості роботи в складі виробничих комплексів LCR-метр HM8118 може опціонально оснащуватися груповим інтерфейсом. Це дозволяє проводити автоматичне сортування тестованих компонентів: є можливість завдання до 9-групових конфігурацій.

Завдяки високій точності, широким вимірювальним можливостям і багатофункціональності, купити R&S LCR-метр HM8118 можна для промислового і лабораторного використання, дослідницьких і навчальних цілей.