Кишеньковий осцилограф DSO150 (він же DSO Fnirsi 150, DSO Shell, JYE Tech DSO150) володіє компактними габаритами. Прилад зручно тримати в руці. Цей осцилограф здатний не тільки відображати осцилограму, а й вимірювати частоту, період сигналу, шпаруватість і напругу. Дуже практичним буде рішення використовувати пристрій в польових умовах, а також важкодоступних місцях. Варіант кейсу - діагностика і ремонт електроніки транспортних засобів. Якщо ви, наприклад, захоплюєтеся моддінгом ліхтариків, відмінним рішенням буде покупка портативного осцилографа DSO150 для модифікації і розробки їх драйверів. З огляду на, що частоти керуючих ШІМ-сигналів в драйверах зазвичай невеликі (від 200 Гц до 100кГц), характеристики приладу практично ідеально відповідають цим вимогам. 

Для живлення приладу необхідна постійна напруга 9 вольт. Блок живлення в комплект поставки не входить. Для живлення підійде і батарея типу «Крона», і літієвий акумулятор від телефону з невеликим підвищуючим модулем, і блок живлення для стаціонарного використання.

За допомогою пристрою можна виконувати дослідження, діагностику і налаштування низькочастотних схем. Ремонт підсилювача або імпульсного блоку живлення аудіоапаратури істотно полегшить застосування DSO150. На жаль, для роботи з високими частотами, виходячи з невеликої смуги пропускання, необхідно вибирати прилад іншого класу. Осцилограф починає спотворювати форму сигналу вже на частотах в декілька десятків кГц, що зовсім не дивно, з огляду на його невелику вартість.

На відміну від більшості аналогів, вхідний канал осцилографа має стандартний роз'єм BNC. Інтуїтивно зрозуміле меню осцилографа залишає приємне враження. Зображення на приладі чітке, а сам дисплей досить яскравий. Одночасно на дисплей можна вивести і зображення сигналу, і його числове відображення - результати відповідних вимірювань.

DSO150 має вбудований генератор меандру частотою 1 кГц.

JYE Tech DSO150 не є універсальним осцилографом, проте з його допомогою можливо успішно вирішувати певні завдання, і в деяких випадках він буде для вас просто незамінним помічником.

Так які ж головні переваги у DSO150? Серед очевидних плюсів приладу - це в першу чергу ціна, портативність і низьковольтне живлення. І нехай кожен для себе визначить сферу, де ще можливо знайти застосування цьому маленькому гаджету. Адже далеко не завжди є можливість використовувати повноцінний цифровий осцилограф.

Купити JYE Tech DSO150